Главная

О компании Аквафор

Хто ми

АКВАФОР - один із лідерів світового виробництва фільтрів для води. Компанія була заснована в 1992 році. На сьогоднішній день штат складає більше 1000 осіб. Ми забезпечуємо нашою продукцією понад 20 мільйонів сімей у більш ніж 20 країнах.

Чим ми займаємось

АКВАФОР - одночасно розробник та виробник, компанія, яка контролює весь процес створення від ідеї до кінцевого продукту. Всі наші фільтри розроблені з урахуванням міжнародних стандартів очищення води та заточені під вирішення різних проблем з водою, що дозволяє нам ефективно очищати воду в будь-якій точці світу.
Наші технології дозволяють нам виробляти найкращу продукцію в кожній категорії фільтрів, що очищають (глечики, зворотний осмос, стаціонарні системи).

Наші технології

АКВАФОР використовує новітні технології у сфері водоочищення, ціла низка яких є власною розробкою компанії. Ми маємо більш ніж 50 патентів по всьому світу, в т.ч. у США, Німеччині, Великій Британії та Росії.
Нашою особливою гордістю є технології Аквален, Порожнисте волокно, Карбонблок Осмос з водо-водяним баком.

Наша якість

Ми дбаємо про те, щоб наша продукція була зручною у використанні та вирішувала всі завдання наших покупців. Місія нашої компанії – це здоров'я наших клієнтів. Саме тому ми використовуємо лише якісні матеріали від перевірених та авторитетних постачальників. Якість продукції перевіряється кожному етапі створення. Високі стандарти вимог до нашої продукції для нас є великою частиною руху до ідеальної якості.

АКВАФОР сертифікований згідно з стандартами ISO 9001 (TUV Nord, лідер у сфері у Західній та Східній Європі). Близько 10% всіх фільтрів у кожній партії проходять перевірку перед тим як залишити завод.

Цілий ряд наших продуктів також отримав сертифікат LGA. Наша якість підтверджує цілий ряд незалежних компаній і лабораторій. Згідно з проведеними випробуваннями, фільтри АКВАФОР відповідають міжнародним стандартам якості та ефективності.

Інформація з офіційного джерела компанії Аквафор Украина

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

  Ви завжди можете отримати консультацію за телефонами:


  Робочі дні: 9:00-19:00
  Субота, неділя: 10:00-17:00


  (048)701-47-90

  (099)100-44-32 Telegram

  (099)100-44-32 Viber

  Новини в блозі

 • 16.10.2019

  АКВАФОР-передовые технологии.

  Завдання фільтра для води АКВАФОР – видаляти із неї шкідливі домішки. У процесі очищення води фільтри в жодному разі не повинні виділяти назад у воду накопичені забруднення та небезпечні для здоров'я людини компоненти. В даному розділі Ви можете дізнатися докладніше про передові технології водоочищення, які день у день роблять Ваше життя кращим.

  Читати...
 • 18.02.2019

  Легкая вода и ее свойства.

  Всю питну воду можна розділити на легку та важку. Легка вода – вода, що складається з молекул, утворених двома атомами водню і одним атомом кисню – H2O. На відміну від легкої, у важкої води замість атомів водню, до складу входять його ізотопи, тобто атоми з зайвим нейтроном. Зовні ця вода нічим не відрізняється від звичайної води, але за фактом – це смертельна отрута для будь-якого живого організму. На щастя, така вода у природі зустрічається досить рідко. Якщо взяти всю воду Землі, то 0,3% її складатиме важка вода. Незважаючи на такий невеликий відсоток, цього цілком достатньо, щоб завдати серйозної шкоди всьому живому.

  Читати...
 • 03.10.2018

  Вода из водопровода опасна.

  Всім потрібно знати, які з домішок водопровідної води шкідливі та вимагають обов'язкового застосування адекватних заходів для їх видалення. Це речовини, які при підвищеному вмісті викликають спочатку алергічні реакції, а потім і збій у роботі внутрішніх органів, аж до смерті.

  Читати...