Головна » Усі новини

Вода из водопровода опасна.

03.10.2018

Всім потрібно знати, які з домішок водопровідної води шкідливі та вимагають обов'язкового застосування адекватних заходів для їх видалення. Це речовини, які при підвищеному вмісті викликають спочатку алергічні реакції, а потім і збій у роботі внутрішніх органів, аж до смерті.

Хлор. Викликає подразнення слизових оболонок рота, глотки та стравоходу. При хронічному впливі хлорована вода провокує виникнення алергічних реакцій, бронхіальної астми та призводить до підвищення вмісту холестерину в крові. Хлорована вода є найбільш небезпечною для дітей, особливо для немовлят.

 • Хлорорганічні похідні. Дослідження останніх десятиліть показали взаємозв'язок присутності цих речовин у хлорованій питній воді, з виникненням пухлин кишечника, сечового міхура та головного мозку.
 • Солі кальцію та магнію. Дуже тверда вода негативно впливає на стан шкіри. При вмиванні твердою водою, на шкірі залишаються нерозчинні кальцієві та магнієві солі стеаринової та пальмітинової кислот. Вони перешкоджають нормальному функціонуванню шкіри. В результаті, шкіра стає сухою, можуть виникнути алергічні реакції та подразнення. Вживання твердої води підвищує ризик розвитку сечокам'яної хвороби.
 • Свинець. Свинець викликає тяжкі отруєння людського організму, які досить часто завершуються смертю. Цей метал накопичується в органах та тканинах, викликаючи хронічні отруєння. Найчастіше уражаються периферична нервова система, печінка та нирки.
  Крім цього, свинець згубно впливає і на червоні кров'яні тільця. Тривале вживання води через деякий час призводить до анемії.

Також свинець блокує надходження до організму вітаміну D, який сприяє накопиченню кальцію в кістках опорно-рухового апарату. Особливо небезпечним є вживання води з підвищеним вмістом свинцю для маленьких дітей та вагітних жінок. В останніх свинець провокує передчасні пологи та спотворення плоду.

 • Ртуть. При постійному вживанні води з концентрацією ртуті, що перевищує допустиму норму, відбувається втрата слуху, зору, мови, уражається нервова система. А також порушується робота серцево-судинної системи. Це в тому, що кровоносні судини аномально розширюються, і артеріальний тиск падає до рівня, що життя переривається.
 • Алюміній. Дослідженнями другої половини ХХ століття встановлено, що алюміній, який хронічно потрапляє в організм людини у вигляді іонів з питною водою, призводить до недоумства (хвороба Альцгеймера).
  Ендогенні ПАР. Це різні поверхнево-активні продукти життєдіяльності та природного розпаду (розкладання) клітин бактерій у біологічних наростах водопроводів. Їх представниками є білки (ферменти) поліпептиди (уривки білків) та фосфоліпіди (будівельний матеріал клітинних мембран). Деякі з перерахованих речовин діють на організм людини як отрута і тому мають видалятися з водопровідної води.

Відгуки покупців

Написати свій відгук

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

  Ви завжди можете отримати консультацію за телефонами:


  Робочі дні: 9:00-19:00
  Субота, неділя: 10:00-17:00


  (048)701-47-90

  (099)100-44-32 Telegram

  (099)100-44-32 Viber

  Новини в блозі

 • 16.10.2019

  АКВАФОР-передовые технологии.

  Завдання фільтра для води АКВАФОР – видаляти із неї шкідливі домішки. У процесі очищення води фільтри в жодному разі не повинні виділяти назад у воду накопичені забруднення та небезпечні для здоров'я людини компоненти. В даному розділі Ви можете дізнатися докладніше про передові технології водоочищення, які день у день роблять Ваше життя кращим.

  Читати...
 • 18.02.2019

  Легкая вода и ее свойства.

  Всю питну воду можна розділити на легку та важку. Легка вода – вода, що складається з молекул, утворених двома атомами водню і одним атомом кисню – H2O. На відміну від легкої, у важкої води замість атомів водню, до складу входять його ізотопи, тобто атоми з зайвим нейтроном. Зовні ця вода нічим не відрізняється від звичайної води, але за фактом – це смертельна отрута для будь-якого живого організму. На щастя, така вода у природі зустрічається досить рідко. Якщо взяти всю воду Землі, то 0,3% її складатиме важка вода. Незважаючи на такий невеликий відсоток, цього цілком достатньо, щоб завдати серйозної шкоди всьому живому.

  Читати...
 • 03.10.2018

  Вода из водопровода опасна.

  Всім потрібно знати, які з домішок водопровідної води шкідливі та вимагають обов'язкового застосування адекватних заходів для їх видалення. Це речовини, які при підвищеному вмісті викликають спочатку алергічні реакції, а потім і збій у роботі внутрішніх органів, аж до смерті.

  Читати...