Головна » Усі новини

обзор Аквафор Трио Норма

07.06.2017

Огляд Аквафор Тріо

Напевно, немає жодної людини, яка не чула б назви Аквафор. Чому так? Тому що Аквафор всюди… Ця компанія – один із флагманів світового виробництва фільтрів для води. Компанія була заснована в 1992 році і стояла біля джерел водоочищення як такої, т.к. тоді вже починалася епоха розвитку таких гігантів, як Атолл, Бар'єр і саме Аквафор. На сьогоднішній день штат співробітників складає понад 1000 осіб. А продукція фірми Аквафор забезпечує щорічно чистою водою понад 20 мільйонів сімей у понад 20 країнах.

Сьогодні у нас у руках побував фільтр для води Аквафор Тріо. Потримавши його, покрутивши колби і розглянувши картриджі, ми взялися за ручки та листочки і почали «строчити» огляд, т.к. не терпілося поділитися з Вами.

Отже, за порядком. Перед тим, як почнемо розглядати фільтр з усіх боків, скажімо наступне – фільтри для води Аквафор у підкатегорії Тріо мають кілька модифікацій: Аквафор Тріо, Аквафор Тріо Пом'якшуючий, Аквафор Тріо Норма та Аквафор Тріо Норма Пом'якшуючий. "Оооо, як складно!" - Скажіть Ви. Насправді ні. Розглядати всі модифікації ми будемо, т.к. цього не потрібно. Усі чотири фільтри пакуються в одну й ту саму коробку, мають однакову комплектацію і навіть колби у них однакові... Різниця тільки в комплекті картриджів і, відповідно, вартості. Ну, і звичайно, вони спрямовані на очищення з «різною» водою.

Поглянувши на коробку, ми вже отримуємо багато інформації – які технології використовуються, переваги користування фільтрами Аквафор та інше. Як кажуть, зустрічають по одязі – цей іспит Аквафор склав.

 

Заглянемо усередину. Білий пластик, три колби з наклейками, куди який картридж поміщати, отвори входу/виходу води.

На відміну від аналогічних фільтрів проточного типу, у фільтрів Аквафор Тріо відсутня монтажна пластина як така. Верхня частина корпусу якраз і є основою, куди вкручуються колби і ця ж основа має спеціальні отвори для підвішування самого фільтра. Крім усього іншого в коробці Ви також знайдете 2 самонарізи і 2 пластикові дюбелі для фіксації фільтра на кухонних меблях. Зручно і продумано – не потрібно бігти на балкон / у комору / в сарай у пошуках шурупів та гайок.

На лицьовій частині корпусу – назва торгової марки англійською мовою.

Колби уніфіковані, мають міжнародні стандарти, тому можна використовувати не лише картриджі Аквафор.

Пару слів про пластику. Потримавши його в руці, на душі почали схрестити кішки... Хилячий він, пластик. Так, він зроблений добротно, але якийсь уже тонкуватий. Після «повернення» в руках колб від фільтра Organic, де присутні на самих колбах ребра жорсткості, що виступають, вселяють довіру в те, що колба не трісне під тиском води, колби фільтра Аквафор Тріо позбавлені цієї переваги. Залишається лише вірити в те, що виробники не заощаджували на сировині і використовували тільки найкраще.

«Голова» корпусу має одну гуму ущільнювача. На фото видно, що вона рясно змащена силіконом.

Комплектация фильтра Аквафор Трио имеет все необходимо для самостоятельного подключения: тройник для подключения к водопроводной трубе, трубка на вход и на выход (от фильтра к крану), саморезы (о них упоминалось ранее), ключ для колб и паспорт.

Трубки синього кольору, а та, що підключається до крана, має металеву втулку для надійнішої фіксації.

Кран стандартний, з поворотним керамічним механізмом.

А тепер те, що відрізняє модифікації фільтрів Аквафор Тріо – це картриджі. Картриджі, що містять Аквален – унікальний сорбент, що поєднує в собі сорбційне очищення води та роботу з механічними домішками; сорбент, ефективність роботи якого в рази перевищує гранульоване та брикетоване вугілля.

Для фільтра Аквафор Тріо – комплект картриджів В510-03-02-07.

Для фільтра Аквафор Тріо Пом'якшуючий – комплект картриджів В510-03-04-07. Це для тих, хто не хоче бачити накип на чайнику. Продуманим тут і те, що картридж В510-04 (пом'якшуючий) можна регенерувати.

Для фільтру Аквафор Тріо Норма – комплект картриджів PP5-В510-02-07. У чому різниця? Цей комплект гірше очищатиме воду, ніж у фільтрі Аквафор Тріо, т.к. в Тріо Нормі першим ступенем встановлюється картридж із пористого поліпропілену.

Ну, і остання модифікація - Аквафор Тріо Норма Пом'якшуючий. Сама назва вже підказує, що цей комплект призначений також для пом'якшення води, а першим ступенем встановлюється той самий поліпропілен.

Відгуки покупців

Написати свій відгук

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

  Ви завжди можете отримати консультацію за телефонами:


  Робочі дні: 9:00-19:00
  Субота, неділя: 10:00-17:00


  (048)701-47-90

  (099)100-44-32 Telegram

  (099)100-44-32 Viber

  Новини в блозі

 • 16.10.2019

  АКВАФОР-передовые технологии.

  Завдання фільтра для води АКВАФОР – видаляти із неї шкідливі домішки. У процесі очищення води фільтри в жодному разі не повинні виділяти назад у воду накопичені забруднення та небезпечні для здоров'я людини компоненти. В даному розділі Ви можете дізнатися докладніше про передові технології водоочищення, які день у день роблять Ваше життя кращим.

  Читати...
 • 18.02.2019

  Легкая вода и ее свойства.

  Всю питну воду можна розділити на легку та важку. Легка вода – вода, що складається з молекул, утворених двома атомами водню і одним атомом кисню – H2O. На відміну від легкої, у важкої води замість атомів водню, до складу входять його ізотопи, тобто атоми з зайвим нейтроном. Зовні ця вода нічим не відрізняється від звичайної води, але за фактом – це смертельна отрута для будь-якого живого організму. На щастя, така вода у природі зустрічається досить рідко. Якщо взяти всю воду Землі, то 0,3% її складатиме важка вода. Незважаючи на такий невеликий відсоток, цього цілком достатньо, щоб завдати серйозної шкоди всьому живому.

  Читати...
 • 03.10.2018

  Вода из водопровода опасна.

  Всім потрібно знати, які з домішок водопровідної води шкідливі та вимагають обов'язкового застосування адекватних заходів для їх видалення. Це речовини, які при підвищеному вмісті викликають спочатку алергічні реакції, а потім і збій у роботі внутрішніх органів, аж до смерті.

  Читати...