Головна » Усі новини

Нитраты убивают наш иммунитет

01.08.2016

Проблема забруднення поверхневих вод в Україні стоїть особливо гостро. понад 80% населення країни п'ють воду з Дніпра, колодязів та свердловин. З великих полів у річки змиваються пестициди, інсектициди, нафтопродукти та інші реагенти. Позбутися забруднення не можна навіть у місті. Застарілі станції водоочищення не справляються з навантаженням, що зростає, а очищена вода швидко втрачає свою чистоту - занадто довгий її шлях по зношених, іржавих трубах.

Вважається, що колодязна вода краща за водопровідну, т.к. пісок і ґрунт очищають її природним чином. Але у справі водоочищення природний захист не такий гарний. Просочуючи через ґрунтовий шар, вода насичується нітратами та іншими сполуками азоту, які накопичуються в ній внаслідок безконтрольного використання мінеральних та органічних добрив. Санітарно-епідеміологічна служба України з 2004 р. відзначає зростання нітратного забруднення ґрунтових вод, що може призводити до зниження імунітету організму, появи онкологічних та інфекційних захворювань.

При цьому фахівці зазначають, що позбутися азоту та його сполук у побутових умовах практично неможливо. Тільки спеціальні фільтри зможуть убезпечити Вас від прихованої загрози. Крім того, очищаючи колодязну воду, Ви можете позбавитися багатьох інших, не менш небезпечних елементів: важких металів, органічних сполук, бактерій і вірусів. Також більшість ґрунтових вод мають високий вміст солей кальцію. Це жорстка вода з неприємним запахом і смаком, позбавитися яких Вам допоможе сучасний, якісний водоочисник.

Відгуки покупців

Написати свій відгук

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

  Ви завжди можете отримати консультацію за телефонами:


  Робочі дні: 9:00-19:00
  Субота, неділя: 10:00-17:00


  (048)701-47-90

  (099)100-44-32 Telegram

  (099)100-44-32 Viber

  Новини в блозі

 • 16.10.2019

  АКВАФОР-передовые технологии.

  Завдання фільтра для води АКВАФОР – видаляти із неї шкідливі домішки. У процесі очищення води фільтри в жодному разі не повинні виділяти назад у воду накопичені забруднення та небезпечні для здоров'я людини компоненти. В даному розділі Ви можете дізнатися докладніше про передові технології водоочищення, які день у день роблять Ваше життя кращим.

  Читати...
 • 18.02.2019

  Легкая вода и ее свойства.

  Всю питну воду можна розділити на легку та важку. Легка вода – вода, що складається з молекул, утворених двома атомами водню і одним атомом кисню – H2O. На відміну від легкої, у важкої води замість атомів водню, до складу входять його ізотопи, тобто атоми з зайвим нейтроном. Зовні ця вода нічим не відрізняється від звичайної води, але за фактом – це смертельна отрута для будь-якого живого організму. На щастя, така вода у природі зустрічається досить рідко. Якщо взяти всю воду Землі, то 0,3% її складатиме важка вода. Незважаючи на такий невеликий відсоток, цього цілком достатньо, щоб завдати серйозної шкоди всьому живому.

  Читати...
 • 03.10.2018

  Вода из водопровода опасна.

  Всім потрібно знати, які з домішок водопровідної води шкідливі та вимагають обов'язкового застосування адекватних заходів для їх видалення. Це речовини, які при підвищеному вмісті викликають спочатку алергічні реакції, а потім і збій у роботі внутрішніх органів, аж до смерті.

  Читати...