Головна » Усі новини

Как примеси в воде влияют на здоровье

01.01.2017

Вода безцінна. Потреба у ній - одне із небагатьох чинників, які об'єднують населення планети. Однак склад води не скрізь однаковий. Відома формула - Н2О - не відбиває всього різноманіття. У кожному джерелі вода неповторна: як універсальний розчинник вона вимиває із ґрунту практично все. Таким чином вона збагачується домішками, які можуть завдати шкоди організму або зцілити його.

Що не можна пити?

 • Хлор. У концентрованому вигляді він є отруйним газом, що використовується як бойова отруйна речовина. Розчинений у воді, небезпечний не тільки він, але його з'єднання. У присутності органічних речовин (що характерно навіть для природних водойм) він утворює речовини, які можуть завдати значної шкоди здоров'ю.
 • Тяжкі метали (залізо, марганець, алюміній і т.д.). Нагромаджуючись в організмі, ці речовини отруюють організм, знижують працездатність внутрішніх органів.
 • Пестициди. Попадають у воду за порушення технології землекористування. У невеликих кількостях викликають отруєння та алергічні реакції, у великих – сприяють появі хронічних захворювань та аномалій розвитку.
 • Нітрати, фосфати та інші добрива. У низьких концентраціях викликають слабкість, млявість, у великих - сильне отруєння, аж до смерті.

Що нам необхідно?

 • Кальцій, магній. Ці життєво важливі елементи потрібні для нашої краси та здоров'я. Стійкість до стресів, гарне волосся, міцні кістки, здорові зуби – турбота іонів кальцію та магнію.
 • Фтор. У чистому вигляді це небезпечна речовина. Однак таким фтором у природних умовах не зустрічається. У невеликих концентраціях його присутність навіть необхідна – він бере участь у освіті гемоглобіну, сприяє профілактиці карієсу.
  Йод. Незамінний елемент для нормального організму. Нормалізує обмін речовин, сприяє регенерації тканин, сприятливо впливає на серце. Крім того, йод бере участь у роботі центральної нервової системи. Таким чином, він впливає і на психологічний стан людини.

Відгуки покупців

Написати свій відгук

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

  Ви завжди можете отримати консультацію за телефонами:


  Робочі дні: 9:00-19:00
  Субота, неділя: 10:00-17:00


  (048)701-47-90

  (099)100-44-32 Telegram

  (099)100-44-32 Viber

  Новини в блозі

 • 16.10.2019

  АКВАФОР-передовые технологии.

  Завдання фільтра для води АКВАФОР – видаляти із неї шкідливі домішки. У процесі очищення води фільтри в жодному разі не повинні виділяти назад у воду накопичені забруднення та небезпечні для здоров'я людини компоненти. В даному розділі Ви можете дізнатися докладніше про передові технології водоочищення, які день у день роблять Ваше життя кращим.

  Читати...
 • 18.02.2019

  Легкая вода и ее свойства.

  Всю питну воду можна розділити на легку та важку. Легка вода – вода, що складається з молекул, утворених двома атомами водню і одним атомом кисню – H2O. На відміну від легкої, у важкої води замість атомів водню, до складу входять його ізотопи, тобто атоми з зайвим нейтроном. Зовні ця вода нічим не відрізняється від звичайної води, але за фактом – це смертельна отрута для будь-якого живого організму. На щастя, така вода у природі зустрічається досить рідко. Якщо взяти всю воду Землі, то 0,3% її складатиме важка вода. Незважаючи на такий невеликий відсоток, цього цілком достатньо, щоб завдати серйозної шкоди всьому живому.

  Читати...
 • 03.10.2018

  Вода из водопровода опасна.

  Всім потрібно знати, які з домішок водопровідної води шкідливі та вимагають обов'язкового застосування адекватних заходів для їх видалення. Це речовини, які при підвищеному вмісті викликають спочатку алергічні реакції, а потім і збій у роботі внутрішніх органів, аж до смерті.

  Читати...