Головна » Усі новини

Аквафор ФАВОРИТ

20.03.2018

Фільтр для води Аквафор фаворит в150 призначений для встановлення під кухонну мийку. Даний очищувач відрізняється великим резервом і дуже високою швидкістю фільтрування. Корпус даної моделі фільтра виготовлений із нержавіючої сталі, що захищає його від корозії та інших пошкоджень. Висока продуктивність фільтра робить його одним з кращих варіантів не тільки для приватних осіб у квартирах, але і для різних громадських місць, будь то кафе, дитячий садок або медичний заклад.

Вода, що отримується на виході з фільтра, проходить подвійне очищення. Крім механічних домішок (пісок, суспензії, іржа), видаляються і органічні та неорганічні хімічні речовини, шкідливі для здоров'я. Матеріали, з яких виготовлено очищувач, відповідають не лише європейським стандартам, а й усім вітчизняним санітарно-гігієнічним нормам.

Основні характеристики фільтра для води Аквафор фаворит в150:

– Швидкість фільтрування: 2.5 літри за хв.

– Резерв: 12000 л
– Вид підключення: 1/2″
Тиск водопровідної води: не більше 0.65 мПа
– Температура води: +5 – +40 °С
– Якісно та надійно очищає воду, ступінь очищення від різних шкідливих компонентів наступний:
нафтопродукти – 99%
хлор – 100%
пестициди – 99%
фенол – 99%
важкі метали – 99%

Функції та особливості:

– Змінний картридж фільтруючої системи Аквафор фаворит в150 вироблений за сучасною технологією «карбон-блок», у його складі два, коаксіально розташовані щаблі.

– Перший ступінь для очищення води – зовнішній шар модуля для фільтрування, розміром пор – близько 20 мікрон, виготовлений із суміші Аквален (іонообмінне волокно) та активованого гранульованого вугілля.
– Другий ступінь для очищення води – внутрішній шар модуля для фільтрування – надщільний карбон-блок, показник пористості якого – 1 мікрон.

Переваги фільтра для води Аквафор фаворит в150:

– Великий ресурс та швидкість фільтрування питної води.

 Компактність.

Відгуки покупців

Написати свій відгук

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

  Ви завжди можете отримати консультацію за телефонами:


  Робочі дні: 9:00-19:00
  Субота, неділя: 10:00-17:00


  (048)701-47-90

  (099)100-44-32 Telegram

  (099)100-44-32 Viber

  Новини в блозі

 • 16.10.2019

  АКВАФОР-передовые технологии.

  Завдання фільтра для води АКВАФОР – видаляти із неї шкідливі домішки. У процесі очищення води фільтри в жодному разі не повинні виділяти назад у воду накопичені забруднення та небезпечні для здоров'я людини компоненти. В даному розділі Ви можете дізнатися докладніше про передові технології водоочищення, які день у день роблять Ваше життя кращим.

  Читати...
 • 18.02.2019

  Легкая вода и ее свойства.

  Всю питну воду можна розділити на легку та важку. Легка вода – вода, що складається з молекул, утворених двома атомами водню і одним атомом кисню – H2O. На відміну від легкої, у важкої води замість атомів водню, до складу входять його ізотопи, тобто атоми з зайвим нейтроном. Зовні ця вода нічим не відрізняється від звичайної води, але за фактом – це смертельна отрута для будь-якого живого організму. На щастя, така вода у природі зустрічається досить рідко. Якщо взяти всю воду Землі, то 0,3% її складатиме важка вода. Незважаючи на такий невеликий відсоток, цього цілком достатньо, щоб завдати серйозної шкоди всьому живому.

  Читати...
 • 03.10.2018

  Вода из водопровода опасна.

  Всім потрібно знати, які з домішок водопровідної води шкідливі та вимагають обов'язкового застосування адекватних заходів для їх видалення. Це речовини, які при підвищеному вмісті викликають спочатку алергічні реакції, а потім і збій у роботі внутрішніх органів, аж до смерті.

  Читати...