Головна » Усі новини

Фильтры Аквафор

25.09.2018

Аквафор — це міжнародна компанія, продукція якої користується популярністю у країнах Східної, Західної Європи, США. Продукції компанії довіряють мільйони споживачів.  Тому,якщо необхідно придбати фільтри для води в Україні, можна сміливо вибирати продукцію Aquaphor.

Переваги фільтрів Aquaphor

Компанія веде власні дослідження та розробки систем очищення. В результаті з'явилися унікальні фільтруючі матеріали та системи, що справляються із сильними забрудненнями навіть за умови одноступеневого очищення.

- Матеріал Аквален — іонообмінне волокно, яке знезаражує воду сріблом, знижує жорсткість води у вигляді іонів. - Карбонблок - поєднання вугільного фільтра та волокна Аквалена. Волокно, зв'язуючи вугільні гранули, перешкоджає вільному протіканню води по створеним у вугіллі в процесі фільтрації каналів. Аквален підвищує ефективність вугільного картриджа в рази.

- Половолоконні мембрани, що складаються з вугільного фільтра та порожнистого волокна. Діаметр волокна в 700 разів менший за діаметр волосся. Такі мікроскопічні розміри дають змогу ефективно затримувати бактерії, лямблії, мікроорганізми.

- Компактний водо-водяний бак, розроблений для зворотноосмотичної системи Моріон, дозволяє заощаджувати простір під миттям. За рахунок того, що очищена вода надходить під тиском, який створює вода, що знову надходить в систему, а не стиснене повітря, вдалося істотно знизити розміри резервуара. При цьому вдвічі скоротився час наповнення бака. Який фільтр вибрати?

- Фільтр-глечик очищає від важких металів, хлору, запахів, нафтопродуктів, а також пом'якшує воду, підвищує якість смаку. Ресурс картриджа – 300 літрів, для двох осіб вистачає приблизно на 2 місяці. Середній об'єм глечика 2,5-3,8 літрів. Недолік – повільна фільтрація. - Фільтр-насадка характеризується такою самою якістю очищення, що й глеки, але швидкість очищення значно вища. Ресурс вищий — 1,5 тис. літрів. Фільтр можна встановити практично на будь-який кран.

-Фільтри Аквафор з окремим краном, крім вугільного фільтра, мають картридж для очищення від бактерій, свинцю, цист лямблій. Ресурс – 8 тис. літрів. - Назад осмотичні системи глибокого очищення здатні перетворити на якісну питну воду з приємним смаком навіть воду з калюжі та моря. - Передфільтри виробляють механічне чищення, видаляючи іржу, важкі суспензії, інші домішки.

- Система "Вікінг" дозволяє здійснювати очищення будь-якої складності. Щоб розпочати процес очищення, достатньо поставити відповідний картридж: для гарячої, холодної, питної води. - Система пом'якшення води, знезалізнення приводить у норму воду з колодязів та свердловин. Кожен споживач може знайти систему за своїми потребами та можливостями.

заказать

Відгуки покупців

Написати свій відгук

captcha

    Замовлення онлайн

    Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

    Ви завжди можете отримати консультацію за телефонами:


    Робочі дні: 9:00-19:00
    Субота, неділя: 10:00-17:00


    (048)701-47-90

    (099)100-44-32 Telegram

    (099)100-44-32 Viber

    Новини в блозі

  • 16.10.2019

    АКВАФОР-передовые технологии.

    Завдання фільтра для води АКВАФОР – видаляти із неї шкідливі домішки. У процесі очищення води фільтри в жодному разі не повинні виділяти назад у воду накопичені забруднення та небезпечні для здоров'я людини компоненти. В даному розділі Ви можете дізнатися докладніше про передові технології водоочищення, які день у день роблять Ваше життя кращим.

    Читати...
  • 18.02.2019

    Легкая вода и ее свойства.

    Всю питну воду можна розділити на легку та важку. Легка вода – вода, що складається з молекул, утворених двома атомами водню і одним атомом кисню – H2O. На відміну від легкої, у важкої води замість атомів водню, до складу входять його ізотопи, тобто атоми з зайвим нейтроном. Зовні ця вода нічим не відрізняється від звичайної води, але за фактом – це смертельна отрута для будь-якого живого організму. На щастя, така вода у природі зустрічається досить рідко. Якщо взяти всю воду Землі, то 0,3% її складатиме важка вода. Незважаючи на такий невеликий відсоток, цього цілком достатньо, щоб завдати серйозної шкоди всьому живому.

    Читати...
  • 03.10.2018

    Вода из водопровода опасна.

    Всім потрібно знати, які з домішок водопровідної води шкідливі та вимагають обов'язкового застосування адекватних заходів для їх видалення. Це речовини, які при підвищеному вмісті викликають спочатку алергічні реакції, а потім і збій у роботі внутрішніх органів, аж до смерті.

    Читати...